Małgorzata Tomaszewska - Mojej Osobie

Małgorzata

Spędziła ponad 30 tysięcy godzin na rozmowach z pacjentami. W projekcie „Mojej Osobie” dzieli się wiedzą merytoryczną, doświadczeniem zawodowym i refleksjami z obserwacji świata.

Maria

Docieka szczegółów bez utraty widzenia całości zarówno w relacjach z drugim człowiekiem jak i w pracy. W projekcie „Mojej Osobie” dzieli się umiejętnością zastosowania wiedzy w praktyce.

O nas

Małgorzata Tomaszewska – lekarka, posiada tytuł specjalisty psychiatry. Ma ponad 15 lat doświadczenia w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. 

Pracowała w oddziale ogólnopsychiatrycznym,  kierowała oddziałem leczenia dla osób uzależnionych, prowadziła warsztaty dla rodziców małych pacjentów.

Pomaga osobom w kryzysie emocjonalnym, mierzącym się z wszelkimi zaburzeniami lękowych, depresyjnymi i cierpiącymi z powodu przewlekłego stresu i traumy. Spędziła ponad 30 tysięcy godzin na rozmowach z pacjentami. 

W projekcie „Mojej Osobie” dzieli się wiedzą merytoryczną, doświadczeniem zawodowym i refleksjami z obserwacji świata. Przygotowuje wszystkie wpisy i opatruje materiały praktycznymi komentarzami. 

Małgorzata Tomaszewska jest aktorką Efektu eksperta, Automatów bez tajemnic, Listy błędów poznawczych oraz współautorką Uczuciownka.

,,Dla mnie jest prawdziwą skarbnicą wiedzy i praktyki o emocjach i zachowaniach człowieka, źródłem oparcia i ciepła, a zarazem osobą twardo stąpającą po ziemi.”

Maria

Małgorzata Tomaszewska - ZnanyLekarz.pl
kim jestesmy mojejosobie MO

Maria Staniak – siła napędowa realizacji projektu „Mojej Osobie”. Z wykształcenia inżynier środowiska, z natury człowiek renesansu XXI wieku.

Pracuje z ludźmi nad urzeczywistnieniem ich projektów zawodowych, prowadzi negocjacje, dopasowuje rozwiązania IT. Zajmuje się fotografią produktową, tworzy projekty graficzne i strony www.

Przede wszystkim jednak ma niesamowitą umiejętność nieoceniającego rozumienia drugiego człowieka. Docieka szczegółów bez utraty widzenia całości zarówno w relacjach z drugim człowiekiem jak i w pracy. 

W projekcie „Mojej Osobie” dzieli się umiejętnością zastosowania wiedzy w praktyce, szuka aktywnie rozwiązań wspomagających naukę dążenia do równowagi emocjonalnej i oczywiście odpowiada za wszelkie techniczne rozwiązania. 

,,Dla mnie jest uosobieniem entuzjazmu do życia i serdeczności do drugiego człowieka. Pracując z pasją, dąży do zachowania work life balance. Imponuje mi.”

Małgorzata

Zamknij Koszyk
Zamknij
Zamknij
Categories